پرش به محتوا
Home » روش های سقط جنین سریع خانگی

روش های سقط جنین سریع خانگی

روش های سقط جنین سریع خانگی %%sep%% روش اورژانسی سقط جنین %%sep%% راه های سقط جنین عمدی %%sep%% قرص برای سقط جنین و پریود شدن %%sep%% سقط ۱۰۰درصد جنین

روش های سقط جنین سریع خانگی

روشهای سریع سقط جنین در خانه  و مصرف خوراکی هایی که برای جنین خطرناک بوده و همچنین روش های طبیعی و خانگی سقط جنین همواره از قرن های پیش مورد توجه بسیاری از زنان در دوران باروری بوده و خواهد بود. یکی از روش های متداول و راحت سقط جنین بدون قرص مصرف دمنوش های خوراکی است. که از گیاهان طبیعی بدست آمده و محیط را برای تخمک گذاری و یا تشکیل جنین و همچنین برای جنین تشکیل شده در بدن مادر نامساعد نموده و موجب سقط جنین می گردد. دومین روش برای سقط جنین در خانه انجام فعالیت های فیزیکی شدید می باشد که ممکن است در عرض چند دقیقه صورت گیرد. سومین روش طبیعی خاتمه بارداری در خانه مصرف داروهای شیمیایی است.

روش خانگی سقط جنین

روش خانگی سقط جنین

ولیکن به خاطر داشته باشید که برای سقط جنین آمادگی روانی و جسمی بالایی نیاز بوده و بهتر است پیش از انجام چنین کاری حالات روحی خود را مورد بررسی قرار دهید. امروز در این مطلب از آلامتو به بررسی میکنیم که برای سقط جنین در خانه چی بخورم؟ و به روش های طبیعی سقط جنین سریع خانگی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

خرید قرص سقط جنین

خرید قرص سقط جنین  

برای روش های سقط جنین سریع خانگی چی بخورم؟

سقط جنین در خانه با گیاهان موجود در طبیعت یکی از ساده ترین روش های پایان دادن به بارداری برای زنانی است.  که بارداری ناخواسته را تجربه می کنند. مصرف گیاهانی مانند زعفران، دارچین، سنبل ختایی، جعفری، ویتامین C، آویشن، چای بابونه، دانه کنجد، آناناس، بارهنگ، پونه و بسیاری از گیاهان طبیعی دیگر می تواند موجب خاتمه بارداری شده و سقط جنین را به همراه داشته باشد.

قیمت قرص سقط جنین

قیمت قرص سقط جنین  

مصرف زعفران روش های سقط جنین سریع

زعفران و سقط جنین رابطه ای دیرینه داشته و از قدیم الایام زنانی که با بارداری ناخواسته مواجه می شدند؛ استفاده از آن را در دستور کار خود قرار می دادند. برای این منظور بهتر است 1 گرم زعفران را در یک فنجان آب جوش خیس نموده. و 3 مرتبه در روز به میزان یک قاشق از این دمنوش را در چای خود ریخته و میل نمایید. بهتر است چند روز متوالی مصرف دمنوش زعفران را ادامه دهید. ولیکن بهتر است به خاطر داشته باشید مصرف بیش از اندازه آن مادر را با خطراتی گاها جبران ناپذیر مواجه می سازد.

سقط جنین دارویی با سایتوتک

سقط جنین دارویی با سایتوتک

مصرف دارچین روش های سقط جنین سریع

مصرف دارچین برای سقط جنین موثر واقع شده و با تحریک رحم فضا را برای جنین نامساعد نموده و موجب سقط جنین می گردد. البته تنها دارچین خام است که دارای چنین خاصیتی بوده. و با پختن آن و یا استفاده در غذاها خاصیت سقط جنین آن غیرفعال شده و برای سقط جنین موثر نخواهد بود. برای این منظور بهتر است 4 عدد چوب دارچین را آسیاب نموده و به صورت پودر درآورید. سپس در لیوان پر از آب ریخته و سریعا آن را بنوشید.

سقط ۱۰۰درصد جنین 

سقط ۱۰۰درصد جنین 

مصرف سنبل ختایی روش های سقط جنین سریع خانگی

سنبل ختایی برای سقط جنین مانند مصرف زعفران در از گذشته های دور در بین زنان رایج بوده.

سقط جنین در نیم ساعت

سقط جنین در نیم ساعت

مصرف جعفری روش های سقط جنین سریع

جعفری یک قاعده آور موثر است که رحم را منقبض نموده و دیواره رحم را نازک می کند. همچنین ویتامین C موجود در جعفری نیز با کاهش تولید پروژسترون و افزایش استروژن می تواند پیشرفت بارداری را متوقف نموده و به بارداری پایان دهد.

تست بارداری خانگی

تست بارداری خانگی

مصرف بابونه روش های سقط جنین سریع خانگی

چای بابونه باز نمودن رحم و منقبض شدن آن قادر به خارج نمودن جنین از رحم خواهد بود.  سپس آن را صاف نموده و چای بابونه را بنوشید.

بارداری ناخواسته

بارداری ناخواسته

روش های طبیعی سقط جنین سریع خانگی

از روش های طبیعی سقط جنین در خانه می توان به بلند کردن اجسام سنگین، بالا و پایین رفتن و پریدن از پله، انجام حرکات سریع و سنگین ورزشی، شنا کردن، برقراری رابطه جنسی و ارگاسم اشاره داشت. می توانید برای سقط جنین انجام دهید.

قرص سقط جنین در نیم ساعت

قرص سقط جنین در نیم ساعت

رابطه جنسی برای روش های سقط جنین سریع خانگی

خرید شیاف سقط جنین

خرید شیاف سقط جنین

رابطه جنسی و تکرار ارگاسم منظم یکی از روش های طبیعی سقط جنین در ماه های اولیه بارداری است.

Ending pregnancy with medicines

ورزش سنگین برای روش های سقط جنین سریع خانگی

ورزش شدید و  بلند کردن اجسام سنگین می تواند به سقط جنین در خانه کمک نماید. انجام حرکات ورزشی به خصوص در روزها و ماه های اول بارداری می تواند بسیار مثمرالثمر واقع گردد. برخی بانوان حرکات دراز و نشست و پلانگ را امتحان نموده و نتایج قابل قبولی دریافت نموده اند.

medical abortion at home

سخن پایانی

به دنبال راه های طبیعی سقط جنین سریع در خانه هستید. روش هایی که در بالا ذکر شد را امتحان نموده و به بارداری خود پایان دهید. ولیکن پیشنهاد می گردد پیش از اقدام به هر عملی با پزشک خود مشورت نموده. و تصمیم صحیح مطابق با روش زندگی خود را اتخاذ نمایید.

abortion

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *