پرش به محتوا
Home » سقط جنین در نیم ساعت

سقط جنین در نیم ساعت

سقط جنین در نیم ساعت %%sep%% سقط ۱۰۰درصد جنین %%sep%% قرص برای سقط و پریود شدن %%sep%% برای سقط در خانه چه قرصی بخورم %%sep%% چه دارویی باعث سقط صددرصدی

سقط جنین در نیم ساعت 09231537637

سقط جنین در نیم ساعت خانگی کاری دشوار است.  به دلیل بارداری ناخواسته و یا دلایل پزشکی صورت می گیرد. مثلا در شرایطی که بارداری پوچ باشد یا وجود جنین سلامت مادر را به خطر بیندازد، پزشکان توصیه به سقط می کنند. سقط جنین را می توان در خانه به کمک داروها و ادویه های گیاهی انجام داد. دارچین، زعفران، کنجد، آناناس، برخی از سبزی ها اگر به مقدار معینی مصرف شوند باعث سقط جنین می شوند. علاوه بر این سقط جنین در خانه به کمک برخی از فعالیت های فیزیکی و قرص های شیمیایی نیز انجام می شود.

We do not sell any pills, it is only to inform women about the complications and risks of using abortion pills and to prevent abortion factors.

سقط جنین

سقط جنین به از دست دادن محصول حاملگی یا همان جنین در سه ماه اول بارداری گفته می شود. برای سقط جنین روش های متفاوتی وجود دارد. از جراحی و مصرف قرص گرفته تا مصرف داروهای گیاهی و انجام حرکات فیزیکی سنگین. شیوه ای که مادر برای سقط جنین انتخاب می کند معمولا به سن جنین، موارد قانونی، دسترسی پذیری در منطقه و ترجیح مادر بستگی دارد. این عمل اغلب با اضطراب و استرس زیادی برای مادر باردار همراه است. پیشنهاد می کنیم مقاله درمان اضطراب را مطالعه کنید.

قیمت قرص سقط جنین

قیمت قرص سقط جنین  

سقط جنین علاوه بر اینکه از نطر جسمی فرایندی سخت و دشوار است، از نظر روانی نیز بار سنگینی روی دوش مادر می گذارد. معمولا مادران برای سقط به سختی تصمیم می گیرند و بسته به باور های فرهنگی ممکن است پس از سقط دچار عذاب وجدان و احساس گناه شوند و گاه افسردگی بروز پیدا می کند. برای کسب اطلاعات در زمینه درمان افسردگی کلیک کنید.

سقط ۱۰۰درصد جنین 

سقط ۱۰۰درصد جنین 

 

سقط جنین باید قبل از هفته بیستم بارداری صورت گیرد. هرچقدر زمان کمتری از عمل لقاح گذشت باشد جنین آسیب پذیر تر و سقط جنین راحت تر است.
توجه داشته باشید که قبل از اقدام برای سقط جنین حتما آمادگی های روحی روانی را در این زمینه به دست آورید. وجود یک مشاور خانواده در این مسیر می تواند کمک کننده باشد. برای کسب اطلاعات در زمینه مشاوره خانواده کلیک کنید.

خرید شیاف سقط جنین

 

خرید شیاف سقط جنین

 

علائم سقط جنین

برای این که مطمئن شوید سقط جنین روی داده است باید علائم آن را بشناسید. اگر علائمی که در ادامه ذکر می شوند را داشتید احتمال جنین شما در حال سقط شدن است:

 • کمردرد که می تواند خفیف یا شدید باشد
 • دل درد شدید که در ناحیه رحم اتفاق می افتد
 • علائمی شبیه به علائم پریود
 • خونریزی واژن
 • دفع کردن ترشحات خونی بزرگ
 • خارج شدن بافت یا مایعی از واژن

توجه داشته باشید که یکی از علل بروز سقط جنین اعتیاد به مواد مخدر و الکل است که آسیب های زیادی به مادر باردار وارد می کند و حتی بارداری های بعدی را هم تحت تأثیر قرار می دهد. از راه های ترک اعتیاد کمپ ترک اعتیاد می باشد که با استفاده از روش های تخصصی به فرد معتاد کمک می شود.

روش های سقط جنین سریع خانگی

 

روش های سقط جنین سریع خانگی

 

سقط جنین در نیم ساعت خانگی | داروهای گیاهی

برخی از زنان گمان می کنند با مصرف مواد غذایی غذغن برای خانم های باردار می توانند به سرعت جنین را سقط کنند. این باعث می شود که عمدتا سقط جنین ناموفق داشته باشند. سقط ناموفق به سقطی گفته می شود که در آن جنین یا مادر آسیب می بینند اما بارداری به طور کامل پایان نمی یابد. برای سقط جنین اصولی و کامل در خانه باید مقدار خاصی از برخی مواد غذایی و گیاهی را مصرف نمایید. جنین آسیب دیده بعد از تولد ممکن است دچار اختلالاتی همچون اوتیسم باشد. برای کسب اطلاعات در مورد اوتیسم و درمان اوتیسم کلیک کنید.

خرید قرص سقط جنین

خرید قرص سقط جنین  

1-سقط جنین در نیم ساعت خانگی | دارچین

دارچین یکی از ادویه های ممنوعه برای خانم های باردار است. گفته می شود که دارچین در طول دوران بارداری باعث انقباض عضلات رحم شده و به همین دلیل منجر به سقط جنین می شود. دارچین ترکیبات متنوعی دارد و یک ادویه نسبتا پیچیده است. از ترکیبات دارچین می توان به این موارد اشاره کرد: ویتامین ث، ویتامین ای، روی، منگنز، آهن، پتاسیم، منیزیم، سدیم، فسفر، کلسیم، نشاسته، اسیدهای چرب، کربوهیدارت، پروتئین و نیاسین. اگر می خواهید دارچین را با هدف سقط جنین مصرف کنید باید از نوع خام آن به طور مستقیم استفاده نمایید. می توانید کمی از پودر دارچین را بخورید و پس از آن آب بنوشید. علاوه بر این می توانید مکمل دارچین را از داروخانه یا عطاری تهیه کرده و با آب مصرف کنید.

خرید قرص سایتوتک

خرید قرص سایتوتک  

سقط جنین در نیم ساعت خانگی| زعفران

زعفران از قدیم الایام یک داروی معروف و در دسترس برای سقط جنین خانگی بوده است. زعفران باعث بالا رفتن پروستاگلاندین در رحم بانوان می شود. پروستاگلاندین یک واسطه شیمیایی در بدن است که افزایش آن در سه ماهه اول حاملگی باعث سقط جنین می شود. علاوه بر این مصرف زعفران دمای بدن زن باردار و انقباض عضلات رحم او را بالا می برد که همین امر سلامت جنین را به خطر می اندازد. برای آگاهی بیشتر درباره علل سقط جنین کلیک کنید.
برای سقط جنین، زعفران باید به صورت خالص و مستقیم مصرف شود. مصرف بیش از 2 گرم زعفران در طول روز احتمال پایان بارداری را بالا می برد. اگر می خواهید به طور حتمی جنین را به وسیله زعفران سقط کنید باید از سرگل زعفران به اندازه 5 گرم در روز استفاده نمایید. اما این روش ها به هیچ وجه توصیه نمی شود.

روش خانگی سقط جنین

 

روش خانگی سقط جنین

 

3- سقط جنین در نیم ساعت خانگی |کنجد

کنجد یک دانه بسیار خوشمزه و محبوب در سراسر جهان است. این دانه فواید زیادی دارد و شامل ویتامین های ث، ب و ای می باشد. بسیاری از خانم ها نمی دانند که مصرف کنجد یکی از خطرات تهدید کننده جنین است به همین دلیل ممکن است دچار سقط ناخواسته به خاطر مصرف کنجد شوند. از دیگر خطرات تهدید کننده جنین می توان به مصرف سیگار و الکل اشاره کرد؛ برای مادرانی که قصد سقط جنین ندارند مصرف دخانیات و اعتیاد به شدت مضر است. زنان مصرف کننده مواد مخدر در صورتی که قصد باردار شدن دارند، لازم است پیش از اقدام برای آن به صورت کامل اعتیاد خود را درمان کنند و پیش از بارداری با استفاده از تست اعتیاد از عدم وجود مواد مخدر در خون و بدن مطمئن شوند. برای کسب اطلاعات در مورد تست اعتیاد کلیک کنید.
برای سقط جنین با کنجد می توانید این ماده را به این اشکال مصرف نمایید:

 • به مدت یک هفته هر شب یک مشت کنجد خیس کنید و صبح روز بعد به همراه آب مصرف نمایید.
 • کنجد را سرخ کرده و به همراه عسل میل کنید.
 • کنجد را مانند نمک به تمام غذاهای خود اضافه کنید.

تست بارداری خانگی

تست بارداری خانگی

4- سقط جنین با آناناس

آناناس میوه ای استوایی و محبوب است که شامل مواد مفید بی شماری از جمله آهن، آنزیم های گوارشی و ویتامین ث می باشد. آناناس های سبز مقدار زیادی از آنزیم‌های پروتئولیتیک را دارا می باشند که بافت پروتئین را در بدن از بین می برد. در ماه های اولیه بارداری به خصوص در دو ماه اول جنین چیزی جز پروتئین نیست به همین دلیل بروملوئین های آناناس سبز پروتئین بدن جنین را تجزیه کرده و باعث خونریزی واژینال و درنهایت سقط می شوند. برای سقط جنین به وسیله آناناس باید در طول روز 2 تا 3 آناناس سبز را به صورت کامل میل کنید. مصرف روزانه یک تا 3 لیوان آب آناناس نیز می تواند باعث سقط جنین شود. در این رابطه مطالعه مقاله مراقبت های بعد از سقط جنین توصیه می شود.

5- سقط جنین با ویتامین ث

وجه مشترک خوراکی های سقط کننده جنین مانند زعفران، آناناس و دارچین ویتامین ث درون آن هاست. مصرف ویتامین ث یک راه حل ساده برای سقط است. ویتامین ث با کاهش سطح پروژسترون (هورمون مربوط به رشد جنین) باعث پایان دوره بارداری می شود. گرچه ویتامین ث در میوه ها و سبزیجات وجود دارد اما مقدار آن برای سقط جنین کافی نیست. پس باید ویتامین ث را به صورت مستقیم مصرف نمایید.
برای سقط جنین توصیه می شود که به مدت 5 روز در فواصل معین قرص ویتامین ث مصرف کنید. شما باید سطح ویتامین ث بدنتان را به کمک مکمل بالا نگه دارید. ابتدا از دوز 500 میلی گرم شروع کنید و سپس به صورت تدریجی دوز مصرف خود را افزایش دهید تا جایی که به 12 گرم در یک روز برسد.
اگر مصرف ویتامین ث را برای سقط برگزیده اید باید از عوارض آن خبر داشته باشید. مصرف مقادیر زیاد ویتامین ث می تواند باعث بروز این مشکلات در بدن شما شود: حالت تهوع و استفراغ، آسیب دیدن کلیه، سردرد، بی خوابی، اسهال و اوردوز بر اثر ویتامین ث.

6- سقط جنین در نیم ساعت خانگی | جعفری

توصیه متخصصان طب سنتی برای سقط جنین در خانه استفاده از جعفری است. جعفری علاوه بر اینکه ویتامین ث دارد، دارای روغن های فرار نیز میباشد. روغن های فرار دیواره رحم را نازک می کنند، دهانه رحم را شل کرده و باعث ایجاد اسپاسم در رحم می شوند. همین اتفاقات در دستگاه تولید مثل زنان باعث سقط می شود. برای استفاده از جعفری به عنوان داروی گیاهی سقط می توانید یکی از این 3 روش را به تنهایی یا به صورت ترکیبی انتخاب کنید:
1.دمنوش جعفری تازه: به مدت شش روز یک پیاله کوچک جعفری را با آب مخلوط کرده و پس از گذشت چند ساعت از صافی بگذرانید. آب جعفری را دو تا سه بار در روز مصرف کنید تا جنین سقط شود.
2.جعفری خشک: اگر نمی توانید جعفری تازه تهیه کنید یک مشت جعفری خشک را در آب گرم بریزید و با آبلیمو و عسل میل نمایید. این کار را 3 بار در روز به مدت یک هفته انجام دهید.
3.قرار دادن در واژن: به مدت 5 روز چند شاخه جعفری تازه را شب تا صبح در واژن خود قرار دهید. این کار سطح ویتامین ث را در دستگاه تولید مثل بالا می برد و همین امر با افزایش استروژن و کاهش پروژسترون سلامت جنین را دچار مشکل می کند.

7- سقط جنین با چای بابونه

چای بابونه یک روش ساده برای سقط در میان دوستداران چای است. این چای علاوه بر این که به سقط موفق کمک می کند خاصیت آرامبخش داشته و شما را در این دوره پر استرس یاری می دهد. در چای بابونه ترکیبی وجود دارد به نام توژون که سقط را میسر می سازد. به مدت 5 روز 3 لیوان چای بابونه غلیط در طول روز مصرف کنید. همچنین می توانید برای بالا بردن شانس سقط از دم کرده بابونه برای دوش واژن استفاده نمایید.

سقط جنین در خانه به وسیله فعالیت فیزیکی

علاوه بر استفاده از گیاهان دارویی می توان از فعالیت فیزیکی نیز برای سقط استفاده کرد. اگر می خواهید بهتر جواب بگیرید این دو روش را با هم ادغام کنید.

1-تمرینات سنگین

اگر در سه ماهه اول بارداری تمرینات سنگین ورزشی انجام دهید به احتمال زیاد فرزند شما سقط خواهد شد. تمرینات ورزشی ای که سبب آسیب دیدن جنین می شوند: وزنه زدن، رقص با شتاب بالا، دویدن، دویدن روی پله، طناب زدن، یوگای داغ. تمرینات ورزشی را سه روز در هفته تا زمان رسیدن به نتیجه مطلوب انجام دهید.

2-رابطه جنسی

رابطه جنسی واژینال، مکرر و سنگین در طول سه ماهه اول بارداری می تواند باعث سقط شود. ارگاسم زنان به طور منظم به آسیب دیدن جنین و در نهایت پایان دوره بارداری می انجامد.

برای مطالعه بیشتر در مورد مسائل جنسی، مقاله درمان زودانزالی پیشنهاد می شود.

3-دوش آب گرم

بالا رفتن دمای بدن باعث می شود که جسم تصمیم بگیرد به جای نگهداری از جنین روی پایین آوردن دمای بدن مادر تمرکز کند. همین امر باعث سقط خواهد شد. اگر می خواهید یک سقط موفق در خانه داشته باشید بهتر است طی 2 هفته هرروز با آب داغ حمام کنید تا دمای بدن شما از 38 درجه سانتی گراد بگذرد. این روش کاملا طبیعی و بی خطر است. همچنین می توانید بعضی روزها از جکوزی یا سونا استفاده کنید تا زودتر به نتیجه مطلوب برسید.

سقط جنین در نیم ساعت خانگی | دارو

به کمک این دارو ها می توانید به دوره بارداری خود پایان دهید:

 • ملین ها: مصرف داروهای ملین و مسهل باعث می شود شکم شما شرایط مناسبی برای رشد جنین نداشته باشد.
 • آسپرین: قرص آسپرین را باید به مدت 5 تا 6 بار در روز مصرف کنید تا جنین شما سقط شود. البته این روش اصلا توصیه نمی شود چرا که بسیار خطرناک است.
 • سایتوتک: مصرف قرص یا شیاف سایتوتک ( قرص میزوپروستول) باعث زایمان زودرس و خونریزی پس از بارداری می شود.
 • اکسی توسین: استفاده از داروی حاوی هورمون اکسی توسین در دوزهای بالا باعث سقط می شود.

قرص اورژانسی قرصی است که بلافاصله پس از رابطه جنسی محافظت نشده مصرف می شود تا از بارداری جلوگیری کند. قرص اورژانسی را بین 3 تا 5 روز بعد از رابطه جنسی نیز می توان مصرف کرد. اما پس از شکل گیری جنین و شروع بارداری مصرف قرص اورژانسی هیچ تاثیری روی سلامت جنین یا سقط ندارد.

خودمراقبتی بعد از سقط

خودمراقبتی مناسب برای سلامت جسمی و روانی پس از سقط مهم است. هنگامی که سقط توسط یک متخصص پزشکی انجام شود، یک روش بی خطر است و خطرات کمی دارد اما اگر از سقط خانگی استفاده می کنید باید آگاه باشید که پس از آن منتظر چه شرایطی باشید و برای مراقبت از خود چه باید بکنید. هم از نظر جسمی و هم از نظر ذهنی. بعد از سقط افراد بدون توجه به نوع سقط علائمی را تجربه می کنند. اگر فردی در سه ماهه سوم سقط داشته باشد علائم شدیدتر خواهد بود. علائم شایع پس از سقط عبارتند از: خونریزی خفیف واژینال یا درد، لکه بینی و گرفتگی عضلات، سینه های دردناک یا متورم. حال چگونه بعد از سقط از خود مراقبت کنید؟

Medical abortion

مراقبت فیزیکی

در روزهای پس از سقط ، احساس خستگی و تخلیه شدن انرژی خواهید داشت. درد ناشی از گرفتگی شبیه به دردهای قاعدگی شایع است. شما باید از یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود بخواهید که شما را هنگام سقط در خانه همراهی کند. در صورت امکان از اطرافیان بخواهید یک روز تمام وقت کنار شما بمانند تا با امنیت و اطمینان استراحت کافی داشته باشید. بهتر است سعی کنید از انجام فعالیت های شدید جسمی یا احساسی خودداری کنید. پس از سقط ، مدتی طول می کشد دهانه رحم بسته شود که شما را در معرض خطر ابتلا به عفونت قرار می دهد. برای کاهش احتمال عفونت برای حداقل دو هفته از پرداختن به موارد زیر اجتناب کنید: استفاده از تامپون، تراشیدن موهای زائد، رابطه جنسی نفوذی، غوطه ور شدن در آب و استخرهای شنا.

A safe and effective method of termination of mid-trimester pregnancy

مراقبت عاطفی

انتخاب سقط چه به دلایل پزشکی و چه به دلایل خودخواسته فردی می تواند تصمیم دشواری باشد و از نظر احساسی برای برخی از زنان تجربه ای چالش برانگیز به شمار می رود. تغییرات هورمونی بعد از سقط نیز باعث تشدید آن می شود و تغییرات خلقی ایجاد می کند. پس از سقط ، سطح پروژسترون و استروژن فرد به تدریج کاهش می یابد که باعث کاهش خلق و خو و نوسانات خلقی می شود.

با بازگشت چرخه قاعدگی فرد و تثبیت سطح هورمون های او شرایط متعادل خواهد شد اما با این حال برخی از افراد مشکلات عاطفی مداومی را تجربه می کنند که نباید آن ها را نادیده بگیرند. بین سقط و نرخ‌های بالاتر از اختلالاتی مانند افسردگی، اضطراب، اختلالات خواب و سایر شرایط سلامت روان ارتباط وجود دارد. علاوه بر این، افرادی با سابقه چالش‌های سلامت روان ممکن است در معرض تشدید خطر این اثرات قرار داشته باشند. افراد باید مرخصی کافی از محل کار بگیرند و با اعضای خانواده و دوستان خود صحبت کنند و در صورت تجربه مشکلات روانی با پزشک تماس بگیرند.

سخن آخر

دوره نقاهت و زمان بهبودی سقط از فردی به فرد دیگر متفاوت است. اگر فردی سقط در سه ماهه اول بدون عوارض جانبی داشته باشد، احتمالاً طی چند روز بهبود می یابد. بهبودی برای سقط های دیررس بیشتر طول می کشد. اگر عوارض ایجاد شود، بهبودی نیز چند هفته طول خواهد کشید. با این حال چنین شرایطی بعید است، زیرا فقط دو درصد از افراد دارای عوارض مرتبط با سقط هستند. دچار شدن زن به احساسات ناخوشایند در ابتدای امر کمی طبیعی است.

Surgical Abortion

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *