پرش به محتوا
Home » خرید قرص ارزان سقط جنین

خرید قرص ارزان سقط جنین

خرید قرص ارزان سقط جنین %%sep%% قیمت قرص سقط جنین در تهران %%sep%% قیمت شیاف سقط جنین %%sep%% از کی قرص سایتوتک بخرم %%sep%% قرص برای سقط جنین و پریود شدن

خرید قرص ارزان سقط جنین

خرید قرص ارزان سقط جنین در ایران منظور از قرص سقط جنین همان قرص سایتوتک است که با نام میزوپروستول نیز شناخته می شود. این به صورت زیر زبانی و یه صورت شیاف واژینال مصرف می شود. برای خرید قرص سقط جنین سایتوتک با شماره های مرکز بارداری الوسقط تماس بگیرید و مشاوره رایگان از مشاوران بارداری و سقط بگیرید. یک ورق قرص سقط جنین که شامل 10 عدد قرص شش ضلعی سایتوتک است جهت سقط جنین در سه ماهه اول بارداری کافی است.

This site is for women’s health and women’s information and awareness of the risks and complications of using abortion pills and ampoules and preventing the factors that cause abortion.
We do not sell any pills
Thanks

حتما قبل از مصرف سایتوتک سونوگرافی دهید و از سالم بودن رحم خود مطلع شوید و همچنین خیلی مهم است اطمینان پیدا کنید که بارداری خارج از رحم نباشد. حاملگی خارج از رحم کمتر از ۲ درصد از تمام حاملگی ها را تشکیل می دهد. ولی در صورت حاملگی خارج و مصرف سایتوتک ممکن خطرات جانی برای مادر در پی داشته باشد.

قرص سقط سایتوتک را در تمامی نقاط ایران می توانید سفارش دهید. برای تهران و حومه با پیک کمتر از 2 ساعت در اختیار شما قرار داده می شود و امکان پرداخت درمحل نیز فراهم است. و برای خرید سایتوتک در شهرستان ها نیز 24 الی 48 ساعت این قرص در اختیار شما قرار می گیرد.

خرید قرص سایتوتک

خرید قرص سایتوتک 09373136921

 

نحوه  و استفاده از داروی سقط جنین

قرص سقط جنین به صورت فراوان مورد استفاده قرار می گیرد که برای بارداری های ناخواسته است که زوجین به سرعت فهمیده اند خانم باردار شده است و باید فورا از داروها طبق راهنمایی های زیر استفاده نمود. امروز قصد داریم در این مطلب به دور از هرگونه اصطلاحات عجیب و غریب پزشکی و به زبانی کاملاً ساده روش‌های تهیه یا بهتر بگوییم نحوه خرید قرص سقط جنین آن هم به صورت کاملا قانونی را برای شما عزیزان توضیح دهیم. در این مقاله ما هیچ مکان یا شخص فروشنده ای را نام نمی بریم

خرید اینترنتی قرص سقط جنین

 

خرید اینترنتی قرص سقط جنین 09373136921

 

و نمی شناسیم و این مقاله تنها برای بانوانی کاربرد دارد که دچار مشکلاتی حادی مثل ( فوت جنین در رحم ) ( تشخیص عقب ماندگی جنین و داشتن تائیدیه قانونی جهت سقط جنین ) ( احتمال مرگ مادر توسط جنین آن هم با توجه به شرایط جنین و طبق قوانین و مقررات و تشخیص پزشک معالج ) هستند. در ادامه باید بگوییم این مقاله برگرفته از تجربه شخصی یک بیمار بوده که برای شما بیان کرده‌ایم و فقط جنبه اطلاع رسانی دارد.

 

سقط جنین با خرید قرص ارزان قرص سقط جنین

پیش از شروع باید داروهای سقط جنین را بشناسیم و بدانیم به چند دسته تقسیم می‌شوند؟و اگر داروهای سقط جنین را به خوبی نمی‌شناسید و از مکانیسم آن‎ها، نحوه استفاده و عوارض ناشی از مصرف آنها اطلاعی ندارید مطلب انواع قرص‌ های سقط جنین و عوارض قرص سقط جنین ما را مطالعه کنید چون در مقاله‌های قبلی به طور کلی توضیحاتی را راجع به انواع مختلف قرص سقط جنین ، دادیم اما در مقدمه این بحث نیز انواع داروهای سقط جنین را به طور مختصر معرفی کرده و نام می‌بریم:

 

 

 

داروهای سقط جنین به صورت کلی شامل :
میزوپروستول (Misoprostol)، سایتوتک (Cytotec)، میفپریستون (mifepristone)، پیتوسین (Pitocin)، همابیت (Hemabate) یا كربوپروست ترومتامين (Carboprost trometamine)، میفپرکس (Mifeprex)، اکسی توسین (oxytocin)، سرویدیل (Cervidil)، کربوپروست (carboprost)، سنتوسینون (Syntocinon)، پروستین ای 2 (Prostin E2)، پرپیدیل (Prepidil) و دینوپروستون (dinoprostone) می‎باشند.

 

خرید قرص ارزان سقط جنین به چندین شکل خوراکی، تزریقی و شیاف واژینال استفاده و تجویز می‌شوند :

خرید قرص ارزان سقط جنین خوراکی

سایتوتک، میزوپروستول، میفپریستون، میفپرکسداروی سقط جنین تزریقی داخل وریدی : پیتوسین، اکسی توسینآمپول سقط جنین عضلانی : همابیت (كربوپروست ترومتامين)شیاف واژینال سقط جنین : پروستین ای 2، دینوپروستوناینکه شما از چه نوع داروی سقط جنینی باید استفاده کنید را کنار بگذاریم و چون قرص سقط جنین میزوپروستول (Misoprostol) و قرص سایتوتک (Cytotec) و میفپریستون بیشترین متقاضی جهت خرید را دارند به همین علت به سراغ این نوع از داروهای سقط جنین و روش تهیه آنها می‌رویم و سعی می‌کنیم اطلاعات جامع و دقیقی در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

 

سقط جنین با شیاف میزوپروستول

 

سقط جنین با شیاف میزوپروستول 09373136921

 

از کجا قرص ارزان سقط جنین بخریم؟

ما برای کمک به شما عزیزان، شروع به تحقیق در خصوص نحوه تهیه و خرید این دارو کردیم.تحقیقات ما به دو بخش اصلی تقسیم شد: روش‌های خرید قانونی قرص سقط جنین و روش‌های خرید غیر قانونی این دارو و ما برای تحقیق هم شهر تهران را ملاک قرار دادیم و در آن شروع به جستجو کردیم.

قیمت قرص سایتوتک

 

قیمت قرص سایتوتک 09373136921

 

روش‌های خرید سقط جنین به صورت قانونی

هیچ داروخانه‌ای در سطح تهران این دارو ندارد و بهتر بگوییم قرص سقط جنین را هیچ داروخانه‌ای نمی‌توانید پیدا کنید چه در داروخانه‌های دولتی و چه در داروخانه‌های خصوصی و پاسخ تمام داروخانه‌ها همین است: “جناب این دارو غیرقانونیه و هیچ داروخانه‌ای حق فروش داروی با عنوان داروی سقط جنین را ندارد؛ اما شما به داروخانه‌های ۱۳ آبان و حلال احمر هم سری بزنید و ببینید این دارو را دارند یا نه!”

خرید داروی سقط جنین

خرید قرص سقط جنین 09373136921

 

 

به داروخانه هلال احمر و ۱۳ آبان رفتیم:جواب همان جواب بالا بود این دارو غیرقانونیه و بفروش نمیرسه. اما باز به کارمون ادامه دادیم و تنها جایی که مانده بود و قانونی هم بود داروخانه‌های بیمارستان‌ها بود.شروع به تحقیق در بیمارستان‌های مختلف از جمله بیمارستان‌های دولتی و خصوصی کردیم اما ۸۰ تا ۹۰ درصد داروخانه‌های بیمارستان‌ها هم قرص‌ های سقط جنین را نداشتند ولی با تلاش فراوان یک راه حل پیدا کردیم که در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد.

 

مراکز فروش قرص سقط جنین : از این داروخانه‌ها قرص سقط جنین را بخرید

بعد از چند روز توانستیم داروخانه‌های فروش قرص سقط جنین به صورت قانونی را پیدا کنیم. بله داروخانه‌های بیمارستان‌های زنان و زایمان جایی است که شما باید به آنجا مراجعه کنید. ولی باید یک سری مدارک را آماده کنید تا بتوانید قرص را خریداری کنید. اینکه از کدام بیمارستان زنان و زایمان باید بخرید را متاسفانه ما نمیتوانیم نام ببریم و اطلاعاتی در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم . اما هدف ما این است که شما همیشه به صورت قانونی و با توجه به مشکلاتی که پزشک تشخیص داده است مراحل را انجام دهید. خرید قرص سقط

 

مدارک لازم برای خرید قرص

برای خرید قرص این مدارک لازم است که هرکدام هم نکته‌ای دارند:

۱. نسخه پزشک

نکته : نسخه حتماً باید توسط پزشک متخصص باشد که تائید کرده باشد یا جنین مرده یا جنین می‌تواند به مادر صدمه زده و جان مادر را به خطر بیندازد؛ اما برخی از بیماران به دنبال پیدا کردن پزشک آشنا یا غیر مجاز می‌گردند تا این نسخه را برای آن‌ها تجویز کنند اما باید به شما بگوییم که اکثر بیمارستان‌ها فقط و فقط نسخه پزشک داخل بیمارستان را قبول می‌کنند و شما به هیچ عنوان در خصوص این مورد بحث نکنید چون قوانین برای جلوگیری از دور زدن و تقلب این مراحل را قرار داده است. خرید قرص سقط در تهران خرید قرص سقط جنین در شیراز خرید قرص سقط جنین در اصفهان خرید قرص سقط جنین در قزوین 

 

۲. دو عدد سونوگرافی

نکته : سونوگرافی باید در دو روز مختلف باشد و برای اینکه با مشکل برنخورید حتماً از دو مکان مختلف سونوگرافی را انجام دهید. علت این کار این است که احتمال اشتباه سونوگرافی اولی را در پی نداشته باشید.

 

۳. کپی مدارک

نکته : کپی سونوگرافی‌ها با مدارک شناسایی بیمار به همراه کپی نسخه پزشک و دفترچه را حتماً با خودتان ببرید چون برخی از بیمارستان‌ها بدون این مدارک‌ها هیچ قرص سقط جنینی را به شما نمی‌دهند.  قیمت شیاف سقط جنین قرص برای سقط جنین و پریود شدن خرید قرص سقط جنین از داروخانه اینترنتی  قیمت قرص سقط جنین در هلال احمر 

 

۴. پول برای خرید قرص سقط جنین

نکته : قیمت هر دانه قرص سقط جنین ۵۰۰ تومان معادل ۵۰۰۰ هزار ریال بود و این کاملاً بستگی به نوع دفترچه بیمه شما دارد.تعداد قرص‌ها هم بیشتر از ۱۲ عدد نمی‌شود زیرا اگر بیشتر از ۱۲ عدد شود از این روش نمی‌توان سقط جنین را انجام داد بلکه کار به ابزار و دارو و روش‌های دیگر مثل ساکشن جنین ، کورتاژ و … می‌کشد. خرید قرص سقط جنین قیمت شیاف سقط جنین قرص برای سقط جنین و پریود شدن خرید قرص سقط جنین از داروخانه خرید اینترنتی قرص سقط قیمت قرص سقط جنین در هلال احمر 

Abortion Pill treatment at home

 

هشدار

این هشدار را کاملاً جدی بگیرید اگر دارو را تهیه کردید به هیچ عنوان شخصاً در منزل یا توسط افراد غیر متخصص استفاده نکنید زیرا استفاده از قرص‌های سقط جنین عوارضی دارد که می‌تواند باعث بروز مشکلات جدی شود.حتماً این دارو و داروهای مشابه را در بیمارستان و تحت نظر پزشک متخصص استفاده کنید.  قیمت شیاف سقط جنین قرص برای سقط جنین و پریود شدن خرید قرص سقط جنین از داروخانه خرید اینترنتی قرص سقط قیمت قرص سقط جنین در هلال احمر 

 

روش‌های خرید قرص سقط جنین به صورت غیر قانونی
روش‌های غیر قانونی هم که معلوم است افراد دلال ، فروشنده‌های غیر مجاز زیر زمینی در عجیب‌ترین مکان های ممکنه در سطح شهر.

abortion pills

مشکلاتی برای خرید قرص ارزان سقط جنین

خطرات جبران ناپذیر برای شخص بیمار و بروز مشکلات جدی برای این افراد.ملاقات با افراد خطرناک و دلالانی که برخی از آن‌ها سوابق بسیار بدی در پرونده‌های خود دارند که برای گرفتن پول هر اتفاقی را می‌توانند رقم بزنند.کلاه برداری‌هایی از جمله دادن قرص‌های چینی، قرص‌های تاریخ مصرف گذشته و حتی دادن قرص‌های بی ربط با موضوع بیمارفروش قرص‌ها با رقم‌های عجیب و غریب به طور مثال هر دانه قرص سقط جنین از ۷۰ هزار تومان تا ۳۰۰ هزار تومان هم فروخته می‌شود که اگر بیماری به طور متوسط ۶ دانه قرص را لازم داشته باشد چیزی معادل ۵۰۰ تا ۱۸۰۰۰۰۰ هزار تومان را در پی دارد و این فقط متوسط قیمت است.

 

” در این قسمت یکبار دیگر از شما بیمار عزیز خواهشمندیم که همواره سعی کنید مراحل را به صورت قانونی طی کنید. و به دنبال تهیه این دارو ها از مکان های ناشناس یا افراد ناشناس نباشید. اما اینکه مراحل قانونی برای سقط جنین چیست را بهتر از از مراجع قانونی و یا خود بیمارستان ها بپرسید .”

 

اما در روش‌های غیر مجاز باز هم خطرات و مشکلات زیادی وجود دارد که از ذکر آن خودداری می‌کنیم و از شما کاربران می‌خواهیم برای کمک به افرادی که این مشکل را دارند تجربیات خود را بیان کنید و آن‌ها را از خطراتی که احتمال برخورد با آن‌ها را دارند آگاه کنید. پس شما هم در همین صفحه و در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. خرید قرص سقط جنین قیمت شیاف سقط جنین قرص برای سقط جنین و پریود شدن خرید قرص سقط جنین از داروخانه خرید اینترنتی قرص سقط قیمت قرص سقط جنین در هلال احمر 

At Home Abortion Pills

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *