پرش به محتوا
Home » خرید شیاف سقط جنین

خرید شیاف سقط جنین

خرید شیاف سقط جنین %%sep%% شیاف سقط جنین اصل %%sep%% شیاف سقط جنین اهواز %%sep%% کی با شیاف سقط کرده %%sep%% خرید قرص سقط جنین از داروخانه %%sep%% قیمت قرص سقط جنین

خرید شیاف سقط جنین

خرید شیاف سقط جنین در 9 هفته اول بارداری معمولا مصرف دارو جوابگو است. پزشک برای شما داروی میفپریستون را تجویز می کند که هورمون پروژسترون را بلوکه کرده که این هورمون ضروری بارداری است و باعث ضخیم شدن دیواره رحم میشود. داروها با ایجاد انقباضات شدید رحمی باعث خونریزی و ختم بارداری می‌شوند. خونریزی ایجاد‌ شده به‌ دنبال سقط دارویی معمولاً 9 تا 16 روز ادامه دارد. گاه علائمی نظیر تهوع، استفراغ، اسهال، تب و لرز و خستگی شدید طی این مدت در بیمار ظاهر می‌شود كه خودبه‌خود از بین می‌رود. پس از سپری شدن این زمان، معاینه و بررسی‌های كامل لازم است تا اطمینان حاصل شود كه سقط كامل صورت گرفته است. در تعداد بسیار كمی از زنان، روش سقط دارویی به سقط نمی‌انجامد و نیاز به انجام اقدامات دیگری است.

This site is for women’s health and women’s information and awareness of the risks and complications of using abortion pills and ampoules and preventing the factors that cause abortion.
We do not sell any pills
Thanks

خرید قرص ارزان سقط جنین

 

خرید قرص ارزان سقط جنین

 

خرید قرص و شیاف سقط جنین میزوپروستول (سیتوتک) یا آمپول پروستاگلندین:

بهترین زمان برای سقط جنین با قرص سایتوتک را مصرف آن در هفته ۴ تا ۸ بارداری می‌دانند و در سه ماهه اول بارداری تا ۹۸ درصد باعث سقط می‌شود. قرص سایتوتک در قالب قرص‌های 100 و 200 میکروگرمی و با نام میزوپروستول در بازار وجود دارد. در این زمان شما می بایست پزشک خود را سه مرتبه ببینید. در اولین ویزیت، اولین دوز مصرف دارو داده میشود، بعد از گذشت چند روز دومین دوز که میسوپروستال نامیده میشود تجویز میشود. این دارو باعث انقباضات در رحم شده و محتوای آن را خالی میکند. سقط جنین باعث خونریزی میشود که ممکنه تا 16 روز طول بکشد. لکه بینی و خونریزی روشن ممکن است تا هفته ها ادامه داشته باشد. ویزیت آخر برای این است که دکتر ببینید سقط انجام شده است یا نه.

قیمت قرص سقط جنین

 

قیمت قرص سقط جنین  

 

خرید و نحوه مصرف قرص سایتوتک و شیاف سقط جنین

روش های مصرف گوناگونی برای این قرص وجود داره. دو روش برای استفاده از قرص سایتوتک به اینصورت است: قرار دادن قرص در واژن یا در دهان. بعد از مصرف قرص‌ها تا 2 هفته احتمال سقط شدن جنین هست ولی معمول در 12 ساعت اول پس از مصرف قرص‌ها جنین سقط می‌شود.

خرید قرص سقط جنین

 

خرید قرص سقط جنین  

 

مصرف از طریق واژن:

در این رو شباید دراز بکشید و 4 تا قرص سایتوتک را ئر داخل واژن بگذارید، نیاز نیست که خیلی عمیق گذاشته شود. بعد از گذاشتن قرص 30 دقیقه دراز بکشید. حتما قبلش دستان را بشورید و ادرار کرده باشید

قرص سقط جنین در نیم ساعت

قرص سقط جنین در نیم ساعت

مصرف از طریق دهان:

عدد قرص سایتوتک را زیر زبان بگذارید و برای 30 دقیقه نگه دارید، تا قرص حل شود . بعد از 30 دقیقه قرص4باقیمانده را ببلعید. توجه: قرص حتما زیر نظر پزشک و با در نظر گرفتن شرایط پزشکی شما مصرف شود و از مصرف سر خود آن بپرهیزید.

سقط جنین در نیم ساعت

 

سقط جنین در نیم ساعت

 

2- کاربرد عمل جراحی سقط جنین با کورتاژ روش ساکشن ، یکی از روش های سقط جنین با جراحی است که بین هفته ششم تا شانزدهم بارداری انجام میشه. نام‌های دیگر ساکشن مانند ساکشن آسپیراسیون ، کورتاژ با ساکشن، یا آسپیراسیون واکیوم می باشد. انحلال و کورتاژ (D & C): این روش جراحی برای پایان دادن به بارداری تا 16 هفتگی بارداری انجام می شود. همچنین به عنوان کورتاژ مکش یا آسپیراسیون خلاء نامیده می شود.

انحلال و تخلیه (D & E) 

اما اگر سن بارداری بیش از 16 هفته باشد، سقط جنین به شیوه‌ای با نام انحلال و تخلیه (D & E) انجام می‌شود. در این روش، برای باز شدن دهانه رحم به زمان بیشتری نیاز است و از وسیله ی دیگری نیز همراه با دستگاه مكش استفاده می‌شود. 3- سقط جنین با تزریق مایع داخل آمنیونی این روش جراحی به ندرت انجام می شود و در سه ماهه دوم بارداری انجام میشه و در آن با سرنگ مایع آمنیوتیک خارج و محلول آب نمک، اوره یا کلرید پتاسیم به کیسه آمنیوتیک تزریق می شود. پروستاگلاندین ها به واژن وارد می شوند و پیتوسین به داخل ورید تزریق می شود. بعد از 48 ساعت جنین از رحم خارج میشه. این روش ها چقدر دردناک است؟

سقط جنین با شیاف میزوپروستول

 

سقط جنین با شیاف میزوپروستول

 

داروهای سقط کننده و خرید شیاف سقط جنین

هنگام مصرف این داروها شما احساس پریود شدن شدید همراه با اسهال، کرامپ شدید شکمی و معده درد دارید. بعدا شما خونریزی روشن خواهید داشت که برای یک تا دو هفته ادامه خواهد داشت. این عوارض طبیعی سقط جنین با دارو است اما ممکن است شما سایر شرایط زیر را هم تجربه کنید که باید با پزشک مشورت کنید: داشتن خونریزی شدید به معنی تعویض پد بهداشتی 2 بار در هر ساعت تب بالای 38 درجه درد شدید و کرامپ حتی بعد از مصرف مسکن جراحی سقط: شما همان پریود شدید را تجربه خواهید کرد و دکتر برای شما استراحت تا چند هفته را تجویز میکند.

آیا این روش ها برای سقط جنین موفقت آمیز است؟ داروهای سقط با میفپریستون حدودا 97 درصد در پیشگیری از ادامه بارداری مفید است. در صورت عدم موفقیت جراحی پیشنهاد میشود. تا 99 درصد جراحی موفقیت آمیز است و در صورت شکست بار دوم تکرار میشود. معمولا خانم ها بسرعت بعد از یک سقط ریکاوری میشوند اما در میان زنان مختلف متفاوت خواهد بود که مدت زمان آن چند هفته بیشتر نیست.

شما باید از موارد زیر بعد از سقط آگاه باشید

-خونریزی خونریزی و کرامپ شکمی علامت رایج بعد از داروی سقط است. سقط 4 تا 5 ساعت اتفاق می افتد و در طول یک تا دو روز تکمیل میشود. در برخی موارد مثلا سقط بعد از یک ماهگی ممکن است تا دو هفته ادامه داشته باشد. خونریزی شدید یک تا دو ماه ادامه خواهد داشت.

2-درد تا یک هفته بعد از سقط کرامپ شدید دارید. کمپرس گرم می تواند درد شما را تسکین دهد. 3

-احساسات نامشخص بعد از سقط، زنان احساس ناراحتی، افسردگی، گناه و عذاب وجدان دارند. این احساسات موقتی است و شما بهبود می یابید.

4-استراحت شما تا چندین هفته نیاز به استراحت دارید. 5-رابطه جنسی یک تا دو هفته بعد از سقط رابطه جنسی نداشته باشید. باروری یک هفته بعد از سقط جنین برمیگردد . شما باید از قرص ضد بارداری استفاده کنید. روش های خانگی برای این عمل این درمان ها تنها برای شناخت شما مطرح می شود و بهتر است برای اینکار اول از همه با پزشک مشورت کنید:

غذا دارو گیاهان غذاهای سقط آور

ر جنین دانه کنجد دارچین آناناس تمشک پاپایا کرفس زرشک (10 گرم) سیاه دانه زیره 1

– روغن پامچال

روغن پامچال را با 4-5 کپسول به تامپون وارد کنید و آن را یک شب بگذارید بماند. در عین حال، 2-3 قرص را با آب بخورید تا غلظت روغن پامچال در بدن شما افزایش یابد.

2- چای بابونه

مصرف 2-3 قاشق بابونه خشک در فنجان آب گرم ، 2-3 بار در روز به مدت پنج روز مناسب می باشد. شما همچنین می توانید از 5 قطره روغن اسانس بابونه استفاده کنید.

 برگ جعفری خرید شیاف سقط جنین

جعفری داروی خانگی بسیار طبیعی برای سقط است. لازم است برگ جعفری را به طور کامل مصرف کنید. عمل این گیاه به وضوح در مقابل ویتامین C می باشد. در نتیجه، منجر به اثر متقابل انقباض رحم و انقباض دهانه رحم می شود که در نهایت منجر به سقط می شود. برای افزایش تاثیر، می توانید جعفری را با ویتامین C مصرف کنید.

Dinoprostone Suppository

4- کوهوش سیاه

این گیاه رحم را برای سقط آماده می کند. پس از مصرف این گیاه باید کوهوش قرمز مصرف کنید. توجه داشته باشید مصرف کوهوش سیاه سبب ختم بارداری نخواهد شد. با این حال، تاثیر آن بر رحم منجر به سقط می شود. دوز توصیه شده متفاوت هستند. بنابراین، بهتر است با متخصص گیاه شناسی صحبت کنید.

5- گیاه آنجلیکا

اثر آنجلیکا در زنان دو برابر می باشد. این گیاه باعث انقباض می شود و قاعدگی را تسهیل می کند. هر دوی این اثرات، باعث خاتمه بارداری می شود. آنجلیکا باید در یک فنجان آب گرم مخلوط شود و چهار بار در هر 24 ساعت مصرف شود.

پونه

بر خلاف سایر گیاهان بالا، پونه باعث سقط می شود. پونه باعث انقباض رحم می شود که موجب سقط می شود.

چگونه بعد از سقط جنین از خود مراقبت کنیم؟

در روزهای بعد از عمل سقط ، برخی از زنان احساس بیحالی یا خستگی می کنند. درد ناشی از گرفتگی عضلات بسیار رایج است و در بعضی موارد ممکن است شدیدتر نیز باشد.

اطمینان حاصل کنند. آنها باید از انجام هر کاری که از لحاظ عاطفی و احساسی و یا جسمی دشوار است، دوری کنند. زنان پس از سقط ، ممکن است بیشتر در معرض عفونت قرار بگیرند.

همچنین زنان می توانند پس از سقط از روش های زیر نیز برای مراقبت از خود، استفاده کنند:

ماساژ شکم می تواند به انقباض و گرفتگی بافت رحم کمک کند. ماساژ دادن پشت نیز ممکن است به رفع گرفتگی عضلات کمک کند. استفاده از گرما و حرارت بر روی شکم یا پشت، ممکن است درد و گرفتگی عضلات را کاهش دهد. مصرف هر گونه دارو که پزشک تجویز می کند مانند آنتی بیوتیک ها. استفاده از داروهای ضد درد (OTC) مانند ایبوپروفن. اگر درد شدید یا غیر قابل تحمل باشد، باید با پزشک مشورت کنید. کنترل دمای بدن هر روز و به مدت یک هفته، زیرا تب کردن می تواند نشان دهنده عفونت باشد.

vaginal suppositories

چه مدت زمانی که طول می کشد تا بهبودی حاصل شود

زمان بهبودی سقط از زنی تا زن دیگر، متفاوت می باشد. زنانی که در سه ماهه اول بارداری، سقط داشته اند و حتی کسانی که هیچ گونه عارضه ای نداشتند، معمولا چند روز بعد از سقط ، احساس طبیعی و خوش آیندی خواهند داشت. خونریزی نیز معمولا در عرض مدت 6 هفته متوقف می شود. بهبود یافتن در مورد سقط هایی که دیرتر انجام شده است. ممکن است زمان زیادی به طول بیانجامد. در صورت بروز عوارض جانبی، به دست آوردن سلامتی، می تواند خیلی طولانی تر شود. و ممکن است افراد نیاز به بستری شدن یا عمل جراحی داشته باشند.

اگر چه این موارد غیر عادی هستند و بیشتر زنانی که سقط جنین داشته اند، در عرض چند هفته سلامتی خود را به دست می آورند. مراقبت های پزشکی پس از آن پزشک به مدت چند هفته، با زنانی که سقط جنین داشته اند، در تماس است و اگر نشانه هایی از عوارض وجود نداشته باشد، مراقبت های پزشکی بیشتری مورد نیاز نمی باشد. زناني كه علائمی از عوارض سقط را تجربه مي کنند ممكن است نياز به برقراری تماس فوری با يك پزشک را داشته باشند. بعضی از عوارض سقط ممکن است نیاز به بستری شدن در اورژانس را به دنبال داشته باشد، اگرچه خیلی رایج و معمول نمی باشد.

protaglandin E2 suppositories

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *