پرش به محتوا
Home » دلیل اثر نکردن قرص سایتوتک

دلیل اثر نکردن قرص سایتوتک

  • از
دلیل اثر نکردن قرص سایتوتک %%sep%% مدت زمان تاثیر قرص سایتوتک %%sep%% خرید قرص سقط جنین سایتوتک %%sep%% طرز استفاده صحیح از قرص سقط جنین

دلیل اثر نکردن قرص سایتوتک

دلیل اثر نکردن قرص سایتوتک در صورت خونریزی نکردن بعد از قرص سایتوتک حتما هزینه لازم را جهت انجام غربالگری بايد در نظر داشته باشید چون قرص ممکن است معلوليت ايجاد کند .

سلام. تو رو خدا جواب مارو بدین به دلیل مشکلات وحشتناکی که داریم؛ خانمم مجبور شد تو هفته ۶ بارداری از سایوتیک استفاده کنه ۴ تا مصرف کردن ۲ تا واژینال، نیم ساعت بعدش ۲ تا دیگه واژینال ولی فقط درد شکم داشت و خونریزی انجام نشد ۳بار ترشحات سیاه رنگ داشت الان میخواستم بدونم علت اثر نکردن قرص میزوپروستول چیه و ما چیکار باید کنیم میگه زیر شکمم مثل قلب میزنه درد داره.

https://womanghors.com/buy-abortion-pills/

آیا با مصرف این قرص های سایتوتک میشه جنین رو نگه داشت؟ یا دوباره مصرق کنه بخدا این ۴ تا قرص رو هم وسیله خونه فروختیم تهیه کردیم تو شرایط بدی هستیم شاید بخاطر سقط عمدی جواب مارو نمیدین یا خیلیا بگن چقد بی رحم و نامرد هستیم ولی جای ما نیستین وقتی نون شب نداریم بخوریم وقتی یه سرما خوردگی کوچیک نمیتونیم بریم دکتر چجوری میتونیم از پس ی بچه ای ک خدا خودش میدونه ک چقدر دوسش داریم رو بخوریم و مجبور شدیم این کارو بکنیم. باور کنید پول ویزیت دکتر نداریم امیدمون شمایید حداقل راهنمایی کنید. خرید قرص سقط جنین در اصفهان خرید قرص سایتوتک در یزد قیمت قرص سفقط جنین در مشهد قیمت قرص سایتوتک در زاهدان

 

علت اثر نکردن قرص میزوپروستول ( قرص سایتوتک)

دلیل اثر نکردن قرص سایتوتک یک روش جلوگیری مطمئن برای پیشگیری از بارداری انتخاب می کردید به هر حال این طور نیست که با مصرف شیاف های سایتوتک صد در صد سقط صورت بگیرد با توجه به عوارض سقط بهتر است به فکر حفظ جنین باشید باید برای اطمینان از سلامت جنین همسر شما سونوگرافی انجام بدهد.

با مصرف قرص سیتوتک ممکن است بارداری شما خاتمه پیدا نکند و شما همچنان حامله باشید در اینصورت باید به سراغ کورتاژ بروید. زیرا سیتوتک در کودک متولد نشده تأثیر دارد. سایتوتک نیز مانند هر دارویی دیگر ممکن است درمان را کامل نکند و شما باید همیشه این موضوع را در خاطر داشته باشید. وهمچنین در صورت موثر نبودن باعث نقص هنگام تولد شود یا فقط باعث سقط جنین جزئی می شود که منجر به خونریزی شود. قرص میزوپروستول می تواند به پارگی رحم منجر شود که می تواند کشنده باشد. توصیه اکیدا است که قرص ها را تحت نظر پزشک مصرف کنید.

قیمت قرص سایتوتک

 

قیمت قرص سایتوتک 09373136921

علائم ادامه بارداری بعد از مصرف قرص سایتوتک:

اگرعلائم بارداری مانند تهوع، نفخ و یا حساسیت پستان، معمولا در یک یا دو هفته پس از سقط جنین باقی ماند شما هنوز هم ممکن است باردار باشید دلیل اثر نکردن قرص سایتوتک.

عوارض جانبی میزوپروستول یا دلیل اثر نکردن قرص سایتوتک

۱. تب و لرز:

شایع بوده اما گذراست. دمای بیش از ۴۰ درجه سانتی گراد در صورت استفاده از دوز های بالاتر از ۸۰۰ با فواصل کوتاهتر و در روش زیر زبانی یا خوراکی بروز می کند. تب را مي توان با تب بر هاي رايج و خنک کردن بدن کنترل نمود دلیل اثر نکردن قرص سایتوتک.

آشنایی با قرص سایتوتک

 

آشنایی با قرص سایتوتک

۲. عوارض گوارشی:

تهوع، استفراغ، اسهال حدود ۳۵ درصد موارد بروز می کند. اسهال ؛ شایع ترین عارضه بوده معمولا خفیف و در طول یک روز خود به خود محدود می گردد. استفراغ؛ در کمتر از ۶ ساعت فروکش می کند.

۳. دل درد و دل پیچه:

دل درد (cramp ) معمولا در ساعات اولیه (بعضی مواقع به فاصله ۱۰ دقیقه ) شروع می شود. برای کاهش NSAID درمان مناسبی است بدون اینکه اثر بخشی قرص را کم کند.

نکته : معمولا در زنان جوان تر و یا کسانی که دوز های متعدد دریافت می کنند مسکن بیشتری مورد نیاز است .

۴. تحریک بیش از حد رحم و پارگی رحم در دوز های بالا

نکته: به تمامی افرادی که مصرف قرص را به عنوان ختم بارداری انتخاب می کنند طی مشاوره گفته می شود که در صورت عدم موفقیت در ختم بارداری حتما هزینه لازم را جهت انجام غربالگری بايد داشته باشند چون قرص معلوليت ايجاد مي کند.

جمع بندی : در جوامعی که امکان دسترسی به سیستم های خدمات بهداشتی –درمانی محدود است، استفاده از میزوپروستول می تواند مرگ و میر مادران را به میزان قابل توجهی کم کند. اما باید به خاطر داشت که قرص داروی قوی بوده، با اطلاعات کامل باید تجويز شود جهت جلوگيري از مصرف نادرست ان با توجه به اطلاعات مبتني بر شواهد مناسب ترين دوز را انتخاب کرد.

سقط جنین با قرص ال دی

 

سقط جنین با قرص ال دی

پیگیری های لازم بعد از سقط جنین با دلیل اثر نکردن قرص سایتوتک

۱. ۲۴ ساعت بعد از شروع خونریزی، سونوگرافی درخواست گردد تا از دفع – ناقص – یا باقی ماندن حاملگی با وجود خونریزی اطمینان حاصل گردد.

در صورت دفع ناقص:

Tab metergen عدد هر ۱۲ ساعت

Tab ferrous sulfa

Cap cephalexin ۵۰۰

۲. در صورت دفع ناقص: تا دو هفته به بیمار فرصت می دهیم، دوباره سونوگرافی در خواست می نمائیم.

۳. در صورت عدم فعالیت قلب جنین می توان دوباره دوز میزوپروستول را تکرار کرد یا از مترژن استفاده نمود (۲هفته بعد سونوگرافی)

۴. کنترل وضعیت خونریزی، خونریزی ایجاد شده ۱۶-۹ روز طول می کشد.

دلیل اثر نکردن قرص سایتوتک در صورتیکه خونریزی جاری پس از دو تا سه ساعت کم نگردد و بیشتر از سه نوار بهداشتی در ساعت مصرف گردد خونریزی سنگین محسوب می شود. احساس سر گيجه مي تواند علامت از دست رفتن خون زياد باشد که بسيار خطرناک مي باشد و مراجعه به بيمارستان را مي طلبد.

مدت زمان سقط جنین با قرص

 

مدت زمان سقط جنین با قرص

چه مدت خونریزی پس از سقط جنین طبیعی است؟

بعد از سقط به طور معمول خونریزی واژینال برای حدود دو هفته تجربه می شود. خونریزی باید همراه دفع لخته خون باشد و کمی سنگین تر از دوره معمول قاعدگی. ولی اگر بیش ازین زمان طول کشید حتما بقایای جفتی در رحم باقی مانده که باید بررسی و جدی گرفته شود دلیل اثر نکردن قرص سایتوتک .

Misoprostol

در صورت مصرف قرص سایتوتک چه زمانی باید نگران باشم؟

دلیل اثر نکردن قرص سایتوتک داشتن یک خونریزی سنگین که درد شکم و گرفتگی عضلات و ترشحات بد بو باشد اینها نشانه هایی ازیک عفونت است که بزرگترین نگرانی پس از سقط جنین هستند. خطر اصلی عفونت درمان نشده شانس داشتن بیماری التهابی لگن است. بیماری التهابی لگن باعث التهاب و عفونت دستگاه تناسلی از جمله لوله های فالوپ، تخمدان، رحم و دیواره شکم است.  اگر عفونت درمان نشود می تواند منجر به حاملگی خارج رحمی در آینده و یا ناباروری شود. بهترین راه برای کاهش خطر ابتلا به عفونت مشاوره با پزشکتان است. مشاوره اصلی برای کاهش خطر ابتلا به عفونت جلوگیری از گذاشتن تامپون پس از سقط جنین استفاده از پد بهداشتی و جلوگیری از داشتن رابطه جنسی حداقل دو هفته پس از سقط جنین.

Medication abortion

چه مدت دوره قاعدگی پس از سقط جنین شروع میشود؟

دلیل اثر نکردن قرص سایتوتک درهر زن منحصر به فرد است و لی به طور معمول بین ۳ تا ۶ هفته پس از سقط جنین دوره قاعدگی شروع می شود.با این حال اگر شما هنوز هم دچار علائم بارداری و یا دوره خود را تا بعد از چهار هفته آغاز نشده است، شما باید یک تست حاملگی بدهید.

abortion drug

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *